Aprašymas

Projektas „Tarandės36" – tai naujas mažaaukštės statybos butų projektas Vilniuje,  Tarandės gatvėje nr. 36. Keturių aukštų name įrengti 28  dviejų - keturių kambarių butai. Tinkamą būstą šiame projekte ras tiek jaunas nepriklausomas ir veržlus žmogus, tiek šeimos, ieškančios erdvių ir patogių namų. Ieškote erdvės, gamtos ir komforto?! Nebeieškokite – visa tai jau radote!

VIETA

Daugiabutis yra ramiame ir patraukliame Vilniaus miesto Tarandės rajone. Ypač patogus ir greitas susisiekimas netoliese esančiu vakariniu miesto aplinkkeliu. Iki viešojo transporto stotelės vos 100 metrų. Iki miesto centro tik 9,5 km. 

Nusibodo pro langus matyti vien tik kaimynų langus? Norite ramybės, gamtos, lėtesnio gyvenimo tempo? Projektas “Tarandės36“ įsikūręs individualių namų ir kotedžų rajone - pajuskite kitokį gyvenimo ritmą!

BUTŲ PASIRINKIMAS

Siūlome 2 – 4 kambarių butus, kurių plotai – nuo 40 kv.m iki 82 kv.m. Itin patraukli kaina – nuo 1050 Eur/kv.m.

ERDVIOS LODŽIJOS

Mėgautis ramybe ir grožėtis gamta galėsite įstiklintose, erdviose lodžijose 

AUTONOMINIS DUJINIS ŠILDYMAS

Būsimiems gyventojams suteikiama galimybė individualiai, nepriklausomai nuo miesto centrinio šildymo šildyti savo namus. Butuose įrengti vokiški “Buderus” dujų kondensaciniai katilai su išmaniąja valdymo sistema "SmartHome", kurios dėka galėsite valdyti buto šildymo sistemą savo telefone, net būdami toli nuo namų. Kas ne tik padės padidinti šildymo sistemos efektyvumą, bet ir sumažins sąskaitas už šildymą bei karštą vandenį.

NAMO APLINKA

Aptvertoje namo teritorijoje vaikai saugiai galės žaisti įrengtoje vaikų žaidimų aikštelėje. Kiemas išklotas trinkelėmis, pasėta veja.

STATYBŲ KOKYBĖ

Statyboms naudoti kokybiški keramikiniai blokeliai “Wienerberger”. Šio prekės ženklo medžiagos itin vertinamos dėl savo natūralumo ir šiluminės varžos. 

Sienos butuose tinkuotos - paruoštos glaistymui ir dažymui/tapetavimui.

Sumontuoti plastikiniai šešių kamerų, trijų stiklų langai, atitinkantys A klasę.

Grindys betonuotos, išvedžiotas grindinis šildymas.

AUTOMOBILIŲ PARKAVIMAS

Yra galimybė įsigyti automobilio parkavimo vietą tiek požeminėje, tiek antžeminėje aikštelėse.